Nepřetékající silikonová poklička

Kód: 4662
202 Kč
Skladem (>5 ks)

1 A

Inovativní silikonová poklička, která ušetří zbytečnou práci s hlídáním a umýváním sporáku!

 

VÍC JAK 3000 new kopie

2A

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banner garance

Tento inovační pomocník s funkcí pokličky a dalšími výhodami Vám dokáže zachytit 100% pěny vznikající při vaření mléka, brambor, těstovin a jiných potravin je vyrobená z vysoce kvalitního silikonu.

Uprostřed pokličky jsou průduchy, díky kterým může voda bezpečně vybublávat a odpařovat se. Poklička je vytvarovaná tak, že přebytečná voda se drží v ní a vy máte dostatek času sporák zeslabit. Průduchy se potom sami znovu uzavřou.

Výhody již žádné přeteklé hrnce a špinavé sporáky ušetříte za energii při vaření zabraňuje rozstřikování oleje z pánve. Je vhodná pro všechny hrnce a pánve s hladkým okrajem vhodné do mikrovlnky a trouby do 230 °C.

Snažíte-li se vařit zdravě, s touto pokličkou máte vyhráno, protože Vám umožní také přípravu jídel v páře. Stačí ji jen umístit mezi hrnec a klasickou pokličku. Tato univerzální poklice je vyrobena z kvalitního žáruvzdorného silikonu, takže ji bez obav můžete použít v klasické i mikrovlnné troubě, a to až do teploty 230 oC. Pokličku lze položit na jakýkoli hrnec či pánev s rozměry od 15 – 25 cm. Použití je velmi snadné, stačí dát poklici na hrnec bezpečnostním ventilem směrem nahoru, přičemž okraje poklice budou přesahovat přes hrnec. Při varu se tekutina dostane na povrch poklice, odkud po snížení teploty steče zpět do hrnce. Po použití můžete pokličku bez obav mýt v myčce.

Po dosažení bodu varu se tekutina nebo pěna, která uteče, udrží v pokličce (květině) po snížení teploty se tekutina vrátí zpátky do hrnce a poté se květina zavře

  • upozornění: Dokud je květina otevřená, nesundávejte z hrnce
  • doporučení: před odejmutím z hrnce se ujistěte, že již nevaříte, může unikat po okrajích horká pára

v případě potřeby použijte k uchopení např. kuchyňskou utěrku

  • Materiál: silikon
  • poklice má průměr 29,5 cm
  • Barva: červená, zelená
  • Odolnost: od -10°C do 250 °C
  • Vhodné na hrnec o průměru: 15 - 25 cm
  • Balení obsahuje 1 ks

VÍCE BAREV! POSÍLÁME PODLE ZÁSOB NÁHODNĚ!

112

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.35 kg
Najdete nás i na MALL.CZ