Pozorovací zrcadlo pro děti - do auta

Kód: 8928
INVENTURA OK
273 Kč
Skladem (>5 ks)

1 A

Zrcátko je určeno k pozorování dítěte v sedačce, která je namontována proti směru jízdy. 

VÍC JAK 3000 new kopie

2A

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banner garance

ZRCADLO PRO POZOROVÁNÍ DÍTĚTE

  • 4 PRUHY   - ve srovnání s konkurencí   NÁŠ MODEL má 4 pruhy   namontované svisle a vodorovně, které pevně drží opěrku hlavy a neuvolní se; není možné, aby zrcadlo sklouzlo a spadlo na dítě! Popruhy se zapínají na přezky a navíc se dají nastavit, díky čemuž se přizpůsobí každému modelu opěrky hlavy bez ohledu na značku a velikost auta. Základna, která se montuje na opěrku hlavy, má protiskluzový povrch, který navíc zabraňuje pohybu zrcátka.
  • Nerozbitné zrcadlo   - s ohledem na nejmenší jsme v našem zrcadle místo tradičního skla použili plastové zrcadlo. Je to bezpečná náhrada, která nepředstavuje žádné riziko pro vaše dítě!
  • BEZPEČNĚ CESTOVAT   - každá cesta s malým dítětem vyžaduje neustálou kontrolu ze strany rodiče, zvláště když je dítěti pár měsíců. Zrcátko umožní neustálý pohled na dítě, je vypouklé, což dává široký pozorovací úhel. Pokud chceme zrcadlo oddělit, nemusíme sundávat celou konstrukci, stačí odpojit.
  • HLADKÉ NASTAVENÍ   360 °   - montážní hlava umožňuje otočení zrcátka o 360 stupňů, dává možnost přesného nastavení úhlu tak, abyste na dítě ve zpětném zrcátku viděli co nejvíce.
  • SPECIFIKACE   - Černá barva; rotace: 360 °;   rozměry (šířka / výška): 30 / 20cm; hmotnost: 0,45 kg; hmotnost s obalem: 0,51 kg.

SPECIFIKACE

  • Černá barva
  • rotace: 360 °
  • rozměry (šířka / výška): 30 / 20 cm
  • hmotnost: 0,45 kg
  • hmotnost s obalem: 0,51 kg
 

Zrcátko je určeno k pozorování dítěte v sedačce, která je namontována proti směru jízdy. Mělo by být umístěno na opěrce hlavy vedle sedačky, na které je sedačka umístěna, pak bude možné dítě pozorovat ve zpětném zrcátku. Zrcadlo je konvexní, což poskytuje široký pozorovací úhel.   Použití zrcátka umožňuje řidiči soustředit se na řízení vozidla a přitom pozorovat dítě, aniž by musel otáčet hlavu.

Myslet na ty nejmenší   v našem zrcadle jsme místo tradičního skla použili plastové zrcadlo. Je to bezpečná náhrada , která nepředstavuje žádné riziko pro vaše dítě!

V porovnání s konkurencí   NÁŠ MODEL má 4 vertikálně a horizontálně pevné popruhy , které pevně drží opěrku hlavy a neuvolní se;   není možné, aby zrcadlo sklouzlo a spadlo na dítě!   Upínací hlava umožňuje   otáčení   360 stupňová zrcadla   umožňující přesné nastavení úhlu tak, abyste na dítě ve zpětném zrcátku co nejvíce viděli.

Popruhy se zapínají na přezky a navíc se dají nastavit, díky čemuž se přizpůsobí každému modelu opěrky hlavy bez ohledu na značku a velikost auta. Základna, která se montuje na opěrku hlavy, má protiskluzový povrch, který navíc zabraňuje pohybu zrcátka.

112

Doplňkové parametry

Kategorie: Autodoplňky
Hmotnost: 0.51 kg
Najdete nás i na MALL.CZ