Hřeben proti blechám pro psy a kočky Flea Doctor

Kód: 1756
INVENTURA OK
177 Kč
Skladem (>5 ks)

1 A

Specializovaný hřeben pro domácí zvířata, který jejich srst účinně zbaví blech a ostatních parazitů. Mezi hroty hřebene prochází slabý elektrický výboj, který všechny kožní parazity spolehlivě usmrtí, avšak v žádném případě neohrozí Vašeho mazlíčka. Hřeben je konstruován tak, aby při vyčesávání nedošlo ke kontaktu s kůží psa.

VÍC JAK 3000 new kopie

2A

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banner garance

ČISTÁ SRST VAŠEHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA

 Výborná účinnost

Přístroj odstraňuje parazity ukryté v srsti vašeho domácího mazlíčka pomocí mírných elektrických výbojů, které váš mazlíček necítí. Tato metoda je pro vaše zvíře 100% bezpečná a bezbolestná.

 Pro každého domácího mazlíčka

Hřeben je velmi univerzální, což znamená, že se hodí pro jakékoli plemeno psa nebo kočky. Zbaví vašeho mazlíčka všech parazitů bez ohledu na to, zda má srst nebo kožich. Přístroj je vhodný i pro štěňata a malé kočky.

 Relaxační funkce

Psi a kočky si obvykle v péči o srst zrovna nelibují. Vyčesávání pomocí hřebenu Flea Doctor je pro vašeho miláčka velmi příjemné. Váš mazlíček si bude užívat lenošení na pohovce, zatímco vy budete bojovat proti parazitům usídleným v jeho srsti. Hygienická a relaxační funkce v jednom zařízení.

HŘEBEN NA BLECHY, VŠI A DALŠÍ PARAZITY

✅ opakovaně použitelný

✅ na srst a chlupy

✅ odstraňování parazitů

✅ k použití bez dalších chemikálií

✅ napájení 2 AA bateriemi (nejsou součástí dodávky)

Postarejte se o svého domácího mazlíčka!

Blechy, vši a další parazité jsou velmi nepříjemní a mohou negativně ovlivnit stav kůže vašeho domácího mazlíčka. Drobný hmyz se z huňaté srsti vašeho domácího mazlíčka vyčesává velmi obtížně. Hřeben Flea Doctor rychle a účinně očistí srst vašeho psa či kočky. Váš kamarád vám zajisté poděkuje!


112

Doplňkové parametry

Kategorie: Hřeben proti blechám a parazitům
Hmotnost: 0.135 kg
Najdete nás i na MALL.CZ