Stírací mapa Česká republika

Kód: M-01
Značka: ALUM
215 Kč
Skladem (>5 ks)

1 A


Cestování je oblíbenou aktivitou řady z nás - rádi objevujeme nová místa a vracíme se na ta, kde se nám líbilo.

120 míst k odkrytí

Rozměr: 80 x 60 cm

VÍC JAK 3000 new kopie

2A

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Banner garance

 Pojďte objevovat Česko hned dvakrát: v reálu i na stírací mapě.

Cestování je oblíbenou aktivitou řady z nás - rádi objevujeme nová místa a vracíme se na ta, kde se nám líbilo. Naše republika nabízí hodně takových nádherných a zajímavých míst, je přímo stvořená pro prázdninové putování nebo víkendové výlety a poznávání historických památek, přírodních útvarů a mnoha dalších pamětihodností.

1792-10

    

 Rozměr mapy: 80 x 60 cm

  

S originální stírací mapou bude cestování po českých zajímavostech ještě zábavnější. Nabízí vám 120 tipů na výlet do nejzajímavějších míst naší vlasti, kde pokaždé najdete něco nezapomenutelného: hrady, zámky, úžasné přírodní lokality či kulturní památky.

MARTY-05

    

Naplánujte si výlet (například na hrad Křivoklát), a když se z něj vrátíte, setřete příslušné políčko. A znovu si naplánujte výlet… Za jak dlouho budete mít celou mapu setřenou? Kolik měsíců budete potřebovat na objevení všech 120 míst naší země?

 

 

  

Mapu obdržíte v tvrdé kartonové krabičce s potiskem.

Krabice na mapu 2021

 

 Tato krásná mapa je zároveň skvělou dekorací, která vám bude stále připomínat vaše rodinné výlety a společně prožité chvíle. Každé místo na mapě je velmi pěkně a do detailu vykreslené, a celé její zpracování je opravdu exkluzivní.   

 

112

 

stiraci mapy , stírací mapa , seškrabávací mapa , stiraci mapa cr , mapa stírací , stíratelná mapa , stírací mapa deluxe , stírací mapa česka , turistické mapy , stírací mapa čr , Stírací mapa - České republiky , stírací mapa čr , stírací mapa , stiraci mapa cr , stírací mapa hrady a zámky , stírací mapa české republiky , stiraci mapa , stírací mapy , stírací mapa česka , stírací mapa - české republiky , stírací mapa česka deluxe xl , stiraci mapa cr , stiraci mapy , stírací mapy čr , stírací mapa deluxe
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stírací mapa Česká Republika
Hmotnost: 0.34 kg
Velikost: 80 x 60 cm
Najdete nás i na MALL.CZ