Vyčesávací hrablo na srst pro psy a kočky FURminator - velikost L

Kód: 9.1120
1 hodnocení
169 Kč
Skladem (1 ks)

 3x kolečko banner 796 nové-02_1

Hrablo pro psy je speciální hřeben na účinné vyčesávání srsti psů, koček nebo jiných domácích mazlíčků. Hrablo má kovovou hlavici, kterou využijete pro dlouhosrstá nebo krátkosrstá plemena. Tento hřeben zredukuje línání skoro o více než 90 %. Hrablo je bezpečné, nijak neřeže, ani nepoškozuje srst.

více než 3000 CZ 2020

DZ 112

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banner garance

Hrablo pro psy je speciální hřeben na účinné vyčesávání srsti psů, koček nebo jiných domácích mazlíčků. Hrablo má kovovou hlavici, kterou využijete pro dlouhosrstá nebo krátkosrstá plemena. Hřeben pro psy je vhodný pro každého pejska. 

Skvěle se obsluhuje a padne do ruky. Chlupy vyčešete snadno a velice rychle. Tento hřeben zredukuje línání skoro o více než 90 %. Nemusíte se bát, že byste vašemu miláčkovi nějak ublížili. Hrablo je bezpečné, nijak neřeže, ani nepoškozuje srst. Vaši čtyřnozí mazlíčci budou mít naopak mnohem zdravější a lesklejší srst. Omezíte také množství alergenů v prostředí. 

  • Rychle a snadno odstraňuje podsadu a uvolněné chlupy.
  • FURminator hrabla neřežou a nepoškozují srst.
  • Hlava z nerezové ocely pronikne hlouběji a bezpečně odstraní podsadu a uvolněné chlupy.
  • S Furminatorem zabráníte dalšímu línání lépe než při vyčesávání kartáče, jiným hrablem či hřebenem.
  • Furminator se používá i ve psích salonech.
  • Vyčesání hřebenem FURminator odstraní starou srst a podsadu.
  • Nezkracuje a nepoškozuje srst, pouze velmi účinně vyčesává a pomáhá ke zdravější kůži a lesklejší srsti zvířete.
  • Snižuje množství alergenů v prostředí, kde zvíře žije.

Použití

Péči o srst hřebenem FURminator lze provádět pravidelně po celý rok jednou nebo dvakrát za týden po dobu deseti až dvaceti minut. Je třeba dbát na to, aby srst byla čistá, zcela suchá a nezacuchaná. Opatrnost je nutná na citlivých místech na těle zvířete. Před vyčesáváním pečlivě prohlédněte pokožku zvířete, zda v ní nejsou strupy, poranění otlačeniny apod., a pokud je najdete, vyhledejte pomoc veterináře. Hřebenem FURminator je doporučeno vyčesávat dlouhými pravidelnými tahy po směru růstu srsti a nevracet se opakovaně na stejné místo. Samozřejmě je třeba vyčesávat citlivě a bez většího tlaku, který by mohl způsobit poranění. Při začervenalé, podrážděné kůži je nutné s vyčesáváním hned přestat. Při pravidelném používání hřebenu FURminator budete mít víc času na Vašeho chlupatého přítele, neboť se nebudete muset věnovat uklízení vypadaných chlupů.

Šířka: 10 cm - pro velké domácí mazlíčky (Německý ovčák, Labradorský retriever, Zlatý retriever, Bernský salašnický pes)

Barva: modro-černá

SPODNIBANN 2020-01-01-01

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyčesávací rukavice a kartáče
Hmotnost: 0.19 kg
Najdete nás i na MALL.CZ