Projektor vesmíru

Kód: M-12
Novinka
1 hodnocení
Značka: ALUM
599 Kč –42 %
71eBlA5dpQL. AC SL1500
599 Kč –42 % 349 Kč
Skladem (5 ks)

3x kolečko banner 796 nové-02_1

Kdo by nechtěl usínat s pohledem na hvězdnou oblohu. Díky tomuto projektoru to půjde snadno a kdyby Vás hvězdy přestaly bavit, nezoufejte, s vyměnitelnými páskami si promítaný motiv jednoduše změníte.

 

více než 3000 CZ 2020

DZ 112
 
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banner garance

 

 Kdo by nechtěl usínat s pohledem na hvězdnou oblohu. Díky tomuto projektoru to půjde snadno a kdyby Vás hvězdy přestaly bavit, nezoufejte, s vyměnitelnými páskami si promítaný motiv jednoduše změníte. Součástí balení jsou vyměnitelné pásky a kolečka s různými motivy. Oblíbíte si hvězdy, planety nebo rybičky? Pro vytvoření perfektní atmosféry na oslavě narozenin je posledním motivem dort a nápis „happy birthday“. Popřejte oslavenci stylově.

 6 režimů svícení

 4 vyměnitelné pásky a kolečka s motivy

 Slouží jako lampička nebo projektor (po sejmutí víčka)

 Volba intenzity svícení

Pokud necháte víko přiklopené, bude projektor sloužit jako lampička. Promítání nabízí několik barevných režimů a intenzitu svícení, kterou si jednoduše zvolíte pravým tlačítkem. Levé tlačítko slouží pro výběr barevných režimů a pro vypnutí projektoru – dlouhým stisknutím nebo po překlikání všech režimů.

Napájení je na 3x AA baterie (nejsou součástí balení), případně můžete použít USB kabel, který zapojíte například do notebooku.

Barva spodní části lampičky je bílá jako ve videu.

 

 

 SPODNIBANN 2020-01-01-01

 

Najdete nás i na MALL.CZ