Stírací plakát - 100 klasických českých filmů

Kód: M-08
Novinka
10 hodnocení
Značka: ALUM
299 Kč
Skladem (> 5 ks)

 1 A

NAVRŽENO A VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE

Klenotnice české kinematografie je plná nezapomenutelných filmů, z nichž vám přinášíme 100 nejlepších. Znáte tyto klasické české filmy? A už jste je viděli všechny?

více než 3000 CZ 2020

2A

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Banner garance

 České filmy jsou krásné. Naše kinematografie se pyšní mnoha skvělými filmy a řada z nich je uznávána i celosvětově. Jsme velmocí hraných pohádek, točí se u nás velmi dobré dramatické snímky, baví nás české komedie. 

                  66. Tmavomodrý svět                         

Za 90 let, od doby, kdy vznikl první český zvukový film, vzniklo tolik filmů, že není možné si ani všechny pamatovat. Z těch, co se naopak nesmazatelně zapsaly do našich myslí, jsme vybrali sto těch nejznámějších a přinášíme vám je formou interaktivního plakátu. Znáte je všechny? Možná jste některý z nich dosud neviděli. Políčko tak pro vás může být inspirací, na co se podívat, když je nevlídné počasí a nechce se ven. 

vyrobeno v čr

NAVRŽENO A VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE  

Plakát může být také vhodným dárkem pro vaše zahraniční přátele. Nejen, že se díky němu seznámí s klasickými českými filmy, filmy pro ně budou zároveň skvělý způsob, jak se učit český jazyk.

5

Plakát má rozměr: 60 x 40 cm
Plakát setřete lehce dokonce i nehtem
 Je dodáván v tubusu
Tubus – průměr: 6 cm, délka: 45 cm
 Celé balení váží cca: 190 g.


Plakát obdržíte v tvrdé kartonové tubě, která dostatečně chrání stírací folii a může posloužit jako dárkové balení.
 

112

  stírací plakát , stírací plakát 100 míst, stírací plakát - 100 míst bucket list , stírací mapa čr , stírací mapa české republiky

Najdete nás i na MALL.CZ