Vážení zákazníci, ve dnech 16-18.9.2020 Vám budeme k dispozici na e-mailové adrese info@alum.cz. Na telefonu budeme pouze omezeně. Děkujeme za pochopení.

Stírací mapa Česká republika

Kód: M-01
Novinka
34 hodnocení
Značka: ALUM
599 Kč –34 % 398 Kč
Skladem (> 5 ks)

Aktuální situace banner

Banner výprode Mj

1749ED14-48DD-441B-90A8-03FEB44B25E3
3x kolečko banner 796 nové-02_1

Cestování je oblíbenou aktivitou řady z nás - rádi objevujeme nová místa a vracíme se na ta, kde se nám líbilo.

120 míst k odkrytí

Rozměr: 80 x 60 cm

více než 3000 CZ 2020

DZ 112

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Banner garance

 Pojďte objevovat Česko hned dvakrát: v reálu i na stírací mapě.

Cestování je oblíbenou aktivitou řady z nás - rádi objevujeme nová místa a vracíme se na ta, kde se nám líbilo. Naše republika nabízí hodně takových nádherných a zajímavých míst, je přímo stvořená pro prázdninové putování nebo víkendové výlety a poznávání historických památek, přírodních útvarů a mnoha dalších pamětihodností.

 

  

 

 Rozměr mapy: 80 x 60 cm

  

S originální stírací mapou bude cestování po českých zajímavostech ještě zábavnější. Nabízí vám 120 tipů na výlet do nejzajímavějších míst naší vlasti, kde pokaždé najdete něco nezapomenutelného: hrady, zámky, úžasné přírodní lokality či kulturní památky.

MARTY-05

 

Mapa bude zabalena do ozdobného tubusu, který může složit jako dárkové balení.

 

2

 

 

Naplánujte si výlet (například na hrad Křivoklát), a když se z něj vrátíte, setřete příslušné políčko. A znovu si naplánujte výlet… Za jak dlouho budete mít celou mapu setřenou? Kolik měsíců budete potřebovat na objevení všech 120 míst naší země?

 

  

Mapu obdržíte v tvrdé kartonové tubě.

 

 Tato krásná mapa je zároveň skvělou dekorací, která vám bude stále připomínat vaše rodinné výlety a společně prožité chvíle. Každé místo na mapě je velmi pěkně a do detailu vykreslené, a celé její zpracování je opravdu exkluzivní. Objednávám ZDE 

 4

 

 

SPODNIBANN 2020-01-01-01

 

stiraci mapy , stírací mapa , seškrabávací mapa , stiraci mapa cr , mapa stírací , stíratelná mapa , stírací mapa deluxe , stírací mapa česka , turistické mapy , stírací mapa čr , Stírací mapa - České republiky , stírací mapa čr , stírací mapa , stiraci mapa cr , stírací mapa hrady a zámky , stírací mapa české republiky , stiraci mapa , stírací mapy , stírací mapa česka , stírací mapa - české republiky , stírací mapa česka deluxe xl , stiraci mapa cr , stiraci mapy , stírací mapy čr , stírací mapa deluxe
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stírací mapa Česká Republika
Hmotnost: 0.35 kg
Velikost: 80 x 60 cm
Najdete nás i na MALL.CZ