Zrcadlové flip pouzdro pro Samsung Galaxy S7 - fialové

Kód: E6/TMA
1 hodnocení
Značka: ALUM
599 Kč –53 %
fialový
599 Kč –53 % 279 Kč
Skladem (> 5 ks)

3x kolečko banner 796 TOP

Toto pouzdro ochrání Váš Samsung Galaxy S7 před poškrábáním, prachem či nárazem. Díky designu FLIP je chráněná choulostivou přední část, tedy i LCD displej, pomocí předního krytu otevíratelným do strany.

2_500

zz7

Detailní informace

Detailní popis produktu

GARANCE

Toto pouzdro ochrání Váš Samsung Galaxy S7   před poškrábáním, prachem či nárazem. Díky designu FLIP je chráněná choulostivou přední část, tedy i LCD displej, pomocí předního krytu otevíratelným do strany.

Díky již zmíněnému designu není nijak narušen původní vzhled telefonu a díky použitým materiálům dává tento ochraný prvek i luxusní vzhled.

Telefon je zasunut do zadní plastové části, která zajistí ochranu zadní části telefonu, ale také jeho boční část. Díky výřezům je ovládání stejně jednoduché a pohodlné jako před jeho nasazením a je tedy plně zachován přístup ke všem ovládacím prvkům.

Pouzdro je zajímavé řešením předního flipu, který je z vyroben z poloprůhledného polykarbonátu, přes který, pokud se displej telefonu rozsvítí, vidíte důležitá upozornění, jako například příchod zprávy, hovor či například čas a podobné informace, aniž byste flip museli otvírat. 

Přední flip, neumožňuje dotykové ovládání displeje telefonu, při zaklapnutém flipu a flip pouzdro nemá magnetické zavírání.

Pouzdro dodáváme v elegantním růžovém, fialovém a černém designu.

Materiál: zadní část z odolného plastu, flip polykarbonát

Kompaktibilní pro: mobilní telefony Samsung Galaxy S7 

 sp_banner