Powerbanka s funkcí JUMP STARTER 10.000mAh 400A - FO-Q002

Kód: 13556
1 hodnocení
1 699 Kč
Skladem (1 ks)

1 A

Startovací zdroj - startovací proud 400 A, druhy výstupů USB, počet výstupů 2

více než 3000 CZ 2020

2A

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banner garance

Auto PowerBank - AUTO JUMP STARTER FO-Q002 je nový trend pro oživení plně vybité autobaterie a poté bezproblémově nastartovat automobil.

Je schopné produkovat vysoký proud při napětí 12V, který je skutečně dostačující pro částečné dobití autobaterie vozu.

Dále je AUTO JUMP STARTER vybaven měničem napětí a 5V USB výstupem pro nabíjení přenosných zařízení napájených nebo nabíjených z USB 5V, vestavěná svítilna a SOS červený i bílý blikač, vestavěná kovová špička pro rozbití bezpečnostní okna.

Velmi praktická sada, která za velmi krátký čas částečně dobije vaši vybitou autobaterii do takové kapacity aby bylo možné nastartovat. Dále nabije vaše mobilní telefony (tablety) a další přenosná zařízení, díky led svítilně osvětlí prostor a díky červenému i bílému blikači upozorní na poruchu nebo odstavený automobil.

AUTO JUMP STARTER FO-Q002 je nejnovější řada malých, nouzových, skokových startérů. Dodává se s dostatečnou vysokou kapacitou Li-Polymer LiFeCOPO4 - 10.000mAh, podporující rychlé nabíjení a má nízké samovybíjení, s více než 3000 násobným nabíjením a vybíjením. Oživuje vybitou autobaterii a podporujte nouzové startování vozidla s palubním napětí 12V. Vestavěná, nouzová LED svítilna (tři režimy osvětlení a blikání) a červený nouzový blikač.

S přečnívajícím kladivem (kovový výstupek) umožníte nouzové rozbití skla.

Banner návody Alum

112

Najdete nás i na MALL.CZ