Pokladnička ve tvaru Policejního transportéru

Kód: 2001
599 Kč
Skladem (3 ks)

1 A

Naučte své děti šetřit. Money Transporter je pokladnička ve tvaru obrněného policejního automobilu, ve kterém budou mince a bankovky bezpečně uzamčené heslem. Pokladnička má funkce PIN klávesnice, rozpoznání otisku prstů, blikající kontrolky, otvor na mince, otvor na bankovky a velké úložiště. Zadáte-li správné heslo, zadní dvířka se automaticky otevírají. Zvukový signál a kontrolky vás upozorní, pokud heslo není správné.

VÍC JAK 3000 new kopie

2A

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banner garance

Dětská auto kasička na ukládání peněz pomocí hesla a otisku prstu

Naučte své děti šetřit. Money Transporter je pokladnička ve tvaru obrněného policejního automobilu, ve kterém budou mince a bankovky bezpečně uzamčené heslem.

Pokladnička má tyto funkce: PIN klávesnice, rozpoznání otisku prstů, blikající kontrolky, otvor na mince, otvor na bankovky a velké úložiště.

Zadáte-li správné heslo, zadní dvířka se automaticky otevírají. Zvukový signál a kontrolky vás upozorní, pokud heslo není správné.

✔ Skvělý design a přitažlivý vzhled
✔ Zamykání pomocí kódu PIN
✔ Funkce automatického posouvání bankovek
✔ Blikající kontrolky
✔ Automatické otevírání zadních dvířek
✔ Výchovná hračka, která je výborným dárkem ke každé příležitosti.

Pokud chcete změnit heslo, zadejte výchozí heslo 0000. Zadní dvířka se otevřou, poté stiskněte a držte tlačítko „*“. Následně začne blikat červená a modrá kontrolka, zadejte nové heslo a zároveň stiskněte tlačítko „#“, červená a modrá kontrolka přestávají blikat. Pokud heslo zapomenete, vyjměte baterie a znovu spusťte zařízení, heslo bude znovu nastaveno na 0000.

  • Napájeno z baterií: 3 x AAA (nejsou součástí balení)
  • Barva: černá
  • Rozměry: 27x 13 x 14 cm 

112

Doplňkové parametry

Kategorie: Pokladničky
Hmotnost: 0.72 kg
Najdete nás i na MALL.CZ