Inteligentní kryt čelního skla proti mrazu a slunci

Kód: 1743
INVENTURA OK
375 Kč
Skladem (>5 ks)

1 A

Připravte se na nízké teploty s inteligentním krytem na auto! Ušetřete si během mrazivých ran čas při škrábání skla. Tato inteligentní clona ochrání čelní sklo vašeho vozu před mrazem a sluncem. V letním období naopak sníží teplotu ve voze a uchrání ho od UV záření.

VÍC JAK 3000 new kopie

2A

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banner garance

Kryt čelního skla z polstrovaného hliníkového materiálu, odolný a silný, poskytuje velmi dobrou izolaci a chrání čelní sklo před UV zářením, deštěm, mlhou, prachem, mrazem, sněhem a ledem.

V zimě chrání kryt čelní sklo před ledem, sněhem a mrazem. V létě díky vysoce reflexnímu a tepelně izolovanému hliníkovému povlaku povrchu ochrání kryt vaše vozy před nadměrným slunečním zářením a udrží vaše auto v chladu.

DOKONALÁ OCHRANA PŘED NÁMRAZOU A SNĚHEM

Tato clona Vás dokonale ochrání před škrábáním čelního skla. Už žádné škrábání čelního skla. Od nynějška stačí v zimě nastartovat a můžete ihned vyrazit. Tajemství je ukryto v ideálních rozměrech a speciálních materiálech, které dokonale přiléhají k čelnímu sklu a poskytují dokonalou ochranu před námrazou a sněhem.

KONEC ROZPÁLENÝM SEDAČKÁM

Tato clona je nesmírný pomocník i v horké letní dny. Od teď Vás už nepřekvapí rozžhavené sedačky a volant, kterého se nemůžete ani dotknout. Speciální hliníková vrstva dokonale odráží sluneční záření a udržuje v interiéru lepší klima. Zároveň poskytuje interiéru potřebnou ochranu před UV zářením.

NEJJEDNODUŠŠÍ MANIPULACE

Snadno se instaluje a skladuje, skládá se do úhledného pouzdra, šetří místo.

Instalace této clony zabere doslova jen okamžik. Natáhněte ji na čelní sklo a boční pásy uchyťte v zavřených dveřích. Takto máte jistotu, že clona bude držet dokonale na svém místě. Až clonu nepotřebujete užívat, pohodlně si ji uskladněte v kufru auta. V zimním období instalujte černou stranou na vrchu a v letním období stříbrnou stranou na vrchu.

VHODNÉ SKORO PRO VŠECHNA AUTA

Tato speciální clona proti námraze a slunci je univerzální. Díky ideálním rozměrům se hodí pro naprostou většinu aut. Dokonale ochrání a usnadní vám život.

Vlastnosti

  • Ochrana předního skla před namrzáním a sluncem
  • Šetří čas při škrábání
  • UV ochrana před slunečními paprsky
  • Prevence přehřívání volantu a sedaček
  • Kvalitní a odolný materiál do každé sezóny
  • Vhodné pro všechna roční období
  • Reflexní prvky
  • Velikost: 147x100cm

112

Doplňkové parametry

Kategorie: Plachty na auto
Hmotnost: 0.36 kg
Najdete nás i na MALL.CZ