Vážení zákazníci, dnes: 16.9.2022 bude zkrácena pracovní doba našeho e-shopu do 14:00 hod. Vaše dotazy rádi zodpovíme v e-mailové komunikaci. Hezký den.

Kempingový plynový vařič RSONIC - RS 2500 2,2 kW

Kód: 4041
1 199 Kč
Skladem (2 ks)

1 A

Přenosný vařič ideální pro kempování, pro rybáře, řidiče kamiónů, na zahradu, balkon, jako záložní vařič při výpadku plynu nebo elektřiny.

  VÍC JAK 3000 new kopie

2A

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banner garance

S přenosným vařičem bude každá cesta a dovolená o mnoho příjemnější. Budete si moci připravit oblíbené jídlo, a to v podstatě kdekoliv. Ať už jste zrovna uprostřed lesů, nebo v kempu u moře. Tento skvělý plynový vařič by však neměl chybět nikomu, kdo často jezdí mimo domov na kempy, ryby, trampování a za zábavou kamkoliv.

Tento kovový vařič je vhodný nejen pod stan a při kempování a rybaření, ale jistě ho využijete i jako rezervu v případě výpadku elektrického proudu. Vařič je uložený v plastovém cestovním kufříku. Má piezo-elektrickou jiskru, takže není třeba zapalovače ani zápalek. Stačí jen otočit regulačním kolečkem až do konce. Kartuše se zasouvají po pravé straně pod plechový kryt, kde je zajištěna proti vypadnutí. Pro transport, aby nedošlo k nechtěnému spuštění a úniku plynu, se dá kartuše jednoduše vyjmout a vložit obráceně. 

KEMPINGOVÝ VAŘIČ na plynové kartuše

  • Přenosný vařič ideální pro kempování, pro rybáře, řidiče kamiónů, na zahradu, balkon, jako záložní vařič při výpadku plynu nebo elektřiny atp.
  • Výhodou je nízká hmotnost, skvělá mobilita a jednoduchá instalace propan-butanových kartuší.
  • Vařič má piezoelektrické zapalování, není nutno používat zápalky.
  • Vařič je dodáván včetně plastového kufříku.
  • Spotřeba plynu je 160g/hod
  • Barva: černá
  • rozměry: 340 x 282 x 120 mm
  • Výkon 2200W

Balení neobsahuje kartuše.   

112

Doplňkové parametry

Kategorie: Outdoorové vařiče
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ