Škrabadlo s hračkou 34x44 cm- Tapsi Maxx

Kód: 10022
Výprodej
2 hodnocení
Značka: Tapsi Maxx
499 Kč –40 %
1807 skrabadlo s hrackou 34x44 cm tapsi maxx
499 Kč –40 % 299 Kč
Skladem (1 ks)

3x kolečko banner 796 TOP

Kočka v bytě vyhledává dřevo pro broušení drápků, jelikož své drápky musí pravidelně obrušovat. Když ji neposkytnete škrabadlo pro kočky v kočičím koutku, tak vám kočka bude škrábat do nábytku, což nepotěší žádného chovatele kočky.

2_500

ZZ

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

GARANCE

Kočka v bytě vyhledává dřevo pro broušení drápků, jelikož své drápky musí pravidelně obrušovat. Když ji neposkytnete škrabadlo pro kočky v kočičím koutku, tak vám kočka bude škrábat do nábytku, což nepotěší žádného chovatele kočky.
Trik proti škrábání do nábytku je však snadný. Kupte kočičce škrabadlo pro kočky a umístěte ho tam, kde jste zaregistrovali škrábání do nábytku. Kočka si postupně zvykne škrábat do škrabadla pro kočky, takže ho můžete pomalinku posouvat na určené místo. Pokud kočka ještě do nábytku neškrábe, tak škrabadlo umístěte do kočičího koutku.

TAPSI MAXX ŠKRÁBADLO S HRAČKOU A CATNIPEM POSKYTUJE ORIGINÁLNÍ ZÁBAVU PRO KOČKY. ŠKRABADLO MÁ ROBUSTNÍ PLASTOVOU KONSTRUKCI S VNITŘKEM Z TVRZENÉHO KARTONU.
Balení obsahuje: most s protiskluzovými nožkami, škrabadlo z tvrzeného kartonu, afrodiziakum catnip, hračka s kožešinkou a rolničkou.


Velikost: 34 x 44 cm

Fotografie a video mohou být pouze ilustrační. 

 

banner dlouhý

hračka pro kočku, hračky po kočky, myš, hračka, myši, kočka, kočky, mazlíčci, automatická hračka