Hmyzí hotel ve tvaru šestiúhelníku - 33,5 x 28 x 10cm

Kód: 106-108499
499 Kč
Skladem (>5 ks)

1 A

 Dřevěný domeček pro hmyz ve tvaru šestiúhelníku s různě vyplněnými komorami, včetně závěsného poutka. Hmyzí hotel, poskytuje hmyzu útočiště během sezóny a zároveň mu pomůže přečkat zimu v bezpečném úkrytu. Přispívá tak k ochraně přírody, rovnováze a pestrosti živočichů ve Vašem okolí. 

VÍC JAK 3000 new kopie

2A

Detailní informace

Detailní popis produktu

Banner garance

Pokud si na zahradu pořídíte hmyzí hotel, poskytnete hmyzu útočiště během sezóny a zároveň mu pomůžete přečkat zimu v bezpečném úkrytu hmyzího hotelu. Přispějete tak k ochraně přírody a zasadíte se o rovnováhu a pestrost živočichů ve Vašem okolí.

Dřevěný domeček pro hmyz ve tvaru šestiúhelníku s různě vyplněnými komorami, včetně závěsného poutka. Děti budou z domečku pro broučky nadšené, mohou je pozorovat a přitom se naučí mnoho o přírodě a koloběhu života.

Hmyzí hotel 33,5 x 28 x 10 cm z masivního borovicového dřeva se střechou a vchodem určený na zahradu nebo terasu. Jednotlivá patra s přírodním výplňovým materiálem poskytují útočiště různému hmyzu, např. včely, berušky, motýli, brouci, můry a další. Tento malý hmyz je stále vzácnějšímu přirozenému prostředí, je pro nás velmi užitečný, protože opyluje rostliny nebo požírá mšice, čímž přispívá k přirozené rovnováze našeho prostředí.

Hotel jednoduše pověste na slunné místo chráněné před deštěm v blízkosti rostlin nebo stromů. Očko na zavěšení je v zadní části domu.

Detaily produktu:

  • Přírodní dřevěný dům se střechou
  • Šestihranné provedení
  • Rozměry: V 33,5 x Š 28,5 x H 10 cm
  • Pomůcka pro hnízdění a zimování
  • 4 x hmyzí komory k obléhání
  • 3 komory naplněné bambusem a kousky dřeva
  • Včetně závěsného poutka na zadní straně domečku

 

112

Doplňkové parametry

Kategorie: Hmyzí hotely
Hmotnost: 1.534 kg
Najdete nás i na MALL.CZ